Тривимірне моделювання та друк у Дніпрі

Дніпро, незважаючи ні на що, стає все більш розвиненим та технологічним містом. Створюються нові технології, здатні приносити величезну кількість користі. Тривимірний друк є одним із них. Кваліфіковані послуги 3д моделювання можуть стати в нагоді в різних ситуаціях, тому що, завдяки їм можна швидко і якісно виготовити деталі складної геометричної форми. Наша компанія готова запропонувати широкий асортимент матеріалів та проектування за індивідуальним замовленням. Ціна завжди відповідатиме якості, як

Основні послуги та їх особливості


Сучасне моделювання для 3d друку відкриває неймовірні можливості у багатьох сферах. У процесі використовується найсучасніше обладнання, яким керують кваліфіковані спеціалісти. Це впливає на результат, гарантує бездоганну якість у кожній деталі. Ви можете вибрати одну з основних послуг під свої потреби. Серед основних категорій виробленої продукції слід зазначити:

  • Запчастини та аксесуари до автомобілів.
  • Запчастини для техніки для догляду.
  • Урожай деталі.


Якщо не вдасться підібрати щось конкретне серед готових запчастин, завжди можна придбати все на замовлення. Гарантується дотримання технологічних нормативів, сучасних стандартів.

Відмінності технології

Тривимірний друк є створення фізичного об’єкта, яке здійснюється пошарово. Для цього застосовується спеціальне обладнання – 3Д принтер. У нагоді технологія може у багатьох сферах, у тому числі в промисловій, автомобільній, в маркетингу та ін. За допомогою принтера можна створювати різні деталі, які можуть кардинально відрізнятися конфігурацією, розмірами та іншими характеристиками. Головне, щоб розробку моделей для 3d принтера було здійснено компетентними фахівцями. Все інше буде вирішено швидко і максимально якісно.

Залежно від різних факторів можуть відрізнятися ціни та терміни. Тому доцільно замовити заздалегідь розрахунок вартості, отримати кваліфіковану консультацію. Вартість зазвичай знаходиться в межах від 5 до 9 гривень, може змінюватись в залежності від обраного матеріалу, рівня точності.

Чому варто звернутись до нас?


Якщо потрібно якісне та оперативне створення деталей для різних цілей, можна сміливо звертатися до нас. Є кілька вагомих причин, через які це варто зробити:

  • Зручні умови для швидкого оформлення, багато варіантів для внесення платежу.
  • Оперативність виконання робіт із гарантією потрібних показників точності та якості.
  • Кваліфіковані консультації, за допомогою яких можна дізнатися про всі нюанси, у тому числі терміни, ціни, особливості оформлення замовлення та все інше.
  • Персональний підхід до клієнтів, який стає додатковим плюсом для сучасного сервісу.


Нескладно замовити виготовлення майстер-моделі під різні запити, отримати замовлення в обумовлені терміни. Невеликі вироби зазвичай виготовляються за два дні. Ми готові швидко спроектувати необхідну деталь, якщо її не вдасться знайти в каталозі.